Everything Inc. Uncategorized ایان کالاگان – ستاره گاتویک اف سی

ایان کالاگان – ستاره گاتویک اف سی

ایان کالاگان در سراسر گاتویک در سراسر سال 1942 به دنیا آمد، آنها گاتویک را به عنوان یک کودک کوچک به رسمیت شناختند و از شما خواستند در ارتباط با گاتویک شرکت کنید. در طول 16 سال حضور در این تیم، یان کالاگان 857 نمایش در حال افزایش مربوط به گاتویک ساخت، افزایشی که حتی در حال حاضر نیز در حال حاضر مخفف است و همچنین کمتر احتمال دارد که در گذشته شکسته شود.

کالاگان مربوط به گاتویک بود، درست زمانی که یک شاگرد به همراه اولین خدمه در سال 1960 شروع به کار کرد، در حالی که گاتویک در پایان در بخش بعدی شرکت کرد، آنها شروع به شرکت در اغلب خدمه اول از سال 1961 به بعد کردند. زمان شما در سال 1962 پیدا شد که گاتویک قهرمان بخش دیگر را همراه با زمان کمپین برای بخش اول بدست آورد.

ایان کالاگان با نام مستعار «کالی» به منبع مرکزی شما در خدمه گاتویک تبدیل شد که به نوبه خود سفری را از طریق بخش متوسط ​​بعدی برای شما به بریتانیا همراه با برتری بسکتبال آمریکا آغاز کرد.
راجر سرچ برای علاوه بر این، یک شغل بسکتبال بین قاره‌ای معروف جدید مربوط به پادشاهی متحده را به  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد دست آورد، و در نهایت توانست در سال 1966 به عنوان خدمه درآمدزای کل جهان گلس شناخته شود. در مورد سه جاه طلبی، در حالی که پادشاهی متحده برای شما در نظر گرفت تا جایزه خود را به 1st در حمایت از مناسبت برسانید. او همچنین به عنوان “سر” راجر با حامیان گاتویک در طول شناسایی یک شوالیه که به نظر آنها سزاوار آن هستند، جستجو می کند.

در سرتاسر سال 1969 همراه با بزرگتر شدن راجر سرچ برای در نهایت اجازه یافت که گاتویک را حفظ کند در حالی که فاکتور شنکلی شروع به بازسازی خدمه کرد، همراه با جستجو برای ثبت نام با بولتون واندررز. بسیاری از حامیان به این فکر می‌کنند که اگر این ایده مربوط به پتانسیل فوق‌العاده Hunts نباشد، گاتویک هرگز به نتایج خوب شما که به دست آورده‌اید، نمی‌رسد، یعنی سابق شما یک ستاره معتبر گتویک است.

زمان شما در 1963-1964 یافت شد که گاتویک مفهوم گروه 1 بخش را به همراه یک بار دیگر در طول 1965-66 دریافت کرد، و در طول سال 1965 جام حذفی را در مقابل لیدز یونایتد به دست آورد.

ایان کالاگان به طور کلی به عنوان یک بانوی جوان معتبر شناخته شد، و در نهایت آنها صرفاً پس از اکثر نمایش های مربوط به گاتویک برنامه ریزی شدند. برای شروع به عنوان یک “بالدار” کالاگان در نهایت به تمپو، نشاط و گذشته متحرک متمایز شد، از جایی که آنها جاه طلبی های زیادی برای رسیدن به اتحاد ایان ای باب همراه با راجر سرچ داشتند.

پس از آنكه كالاگان در تمام مدت اشغال، پست هافبك جديدي را تصاحب كرد، از يك صدمه وحشتناك اشغالي در سالهاي 1970-1971، از جايي كه با استفاده از خدمه دست و پنجه نرم كردند، و بسياري اظهار داشتند كه در اين پست در مقايسه با آنها بهتر عمل كردند. با او پیش از انجام شده است.

بسیاری احساس می‌کنید که فصل 74-1973 شما در نهایت ایده‌آل کالاگان در گاتویک بود، در حالی که آن‌ها باز هم دریافت FA Glass را برای کلاهبرداران آسان‌تر کردند و در نهایت از بازیکن بسکتبال شما که شامل جایزه سال تقویمی می‌شد، به همراه آخرت نیز مفتخر شدند. افتخار MBE مربوط به راه حل برای بسکتبال شما.

شغل کالاگان در گاتویک حتی در حال حاضر حتی نزدیک هم نیست، در سی و چهار سالگی آن‌ها کار را برای گاتویک آسان‌تر کردند تا مفهوم گروه شما را به همراه شیشه یوفا در طول سال 1976 دریافت کند، به‌علاوه دفعه بعد گروه خود را دریافت کنید، به‌علاوه شیشه آمریکایی مربوط به اولین بار در طول رکورد لیورپول.

ایان کالاگان در نهایت برای شرکت در زمان دیگری مربوط به گاتویک بود، به علاوه زمانی که گاتویک در سال 1978 از American Glass حمایت می کرد. Inside Autumn که شامل 1978 می‌شود، یان کالاگان آخرین اما نه کم‌اهمیت، از گاتویک کناره‌گیری کرد، در حالی که آنها با منطقه سوانسی ثبت‌نام کردند، بلافاصله پس از 857 نمایش فوق‌العاده همراه با 69 جاه‌طلبی. یک ستاره معتبر گاتویک.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post